W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.

Queen

W Hades Sport pub & bowling Queen stanowi serce naszej muzycznej duszy. Legenda rocka z niekonwencjonalnym stylem i charyzmatycznymi występami, idealnie oddaje klimat Hadesu. Queen, zespół założony w 1970 roku w Londynie, szybko zdobył sławę dzięki swojemu unikalnemu połączeniu rocka, opery i innych gatunków muzycznych. Ich album „A Night at the Opera”, zawierający przełomowy utwór „Bohemian Rhapsody”, to kamień milowy w historii muzyki rockowej. Ten utwór, z jego zaskakującą strukturą i operowymi wstawkami, zrewolucjonizował to, co uważano za tradycyjną utwór rockowy. Freddie Mercury, frontman zespołu, był znany ze swojego teatralnego stylu i niezrównanej charyzmy na scenie. Jego zdolność do angażowania tłumu i unikalny głos sprawiły, że stał się jednym z najbardziej ikonicznych wokalistów w historii rocka. Mercury, był prawdziwym buntownikiem, niebojącym się łamać konwencji i wyrażać siebie w autentyczny sposób. Gitarzysta Queen, Brian May, zbudował swoją własną gitarę, znaną jako „Red Special”, z którą zespół stworzył wiele swoich kultowych riffów. Na zdjęciu z plakatu możesz zobaczyć koncert zagrany przez Queen na stadionie Wembley z okazji Live Aid. Odbył się on w celu zebrania funduszy dla głodujących w Etiopii. Uznawany jest za najlepsze wykonanie rockowego koncertu w historii. Szacuje się, że legendarny koncert Queen na miejscu w Londynie jak i w odbiornikach telewizyjnych oglądało łącznie 1.9 miliarda osób w 150 krajach. W tamtych latach było to około 40% ludności świata. W Hades Sport pub & bowling, gdzie atmosfera jest zawsze naładowana rockową energią, Queen stanowi istotną część naszej tożsamości. Ich muzyka, pełna pasji, innowacyjności i kwestionowania statusu quo, idealnie wpisuje się w naszą misję tworzenia przestrzeni, w której każdy niezależnie od wieku będzie wspólnie „wydeptywał” rytm „We will rock you”. Zapraszamy do świata, gdzie duch Queen wciąż żyje, a każdy wieczór to okazja do celebracji rock’n’rolla na najwyższym poziomie.
Brian May grający na Red Special na koncercie Queen

Dla tych, co lubią wiedzieć więcej…

Interesuje Cię dobra zabawa tak bardzo, że aż chcesz o niej więcej poczytać? Wbijaj na naszego bloga:

Nirvana

Nirvana, lider ruchu grunge z Seattle, na początku lat 90. zmieniła oblicze muzyki rockowej. Ich przełomowy album „Nevermind” stał się symbolem pokolenia X, a charyzmatyczny lider, Kurt Cobain, ikoną buntu.

Czytaj więcej...

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.