Sprawdź ciekawe miejsca na mapie Zielonej Góry - atrakcje, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku! - Hades
W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.
Oglądaj wydarzenia sportowe w Hadesie – dowiedz się więcej

BLOG

PUB & BOWLING

HADES

Czy coś warto zobaczyć w Zielonej Górze? Muzeum, palmiarnia, park winny, deptak ... Atrakcje turystyczne ziemi lubuskiej to nie wszystko! Sprawdź ciekawe miejsca na mapie Zielonej Góry — atrakcje, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku!

Sztampowe zwiedzanie atrakcji turystycznych jest… przereklamowane. W Zielonej Górze możesz świetnie się bawić, w ogóle nie szukając kolejnych skansenów, pomników, rzeźb, ruin, czy murów miejskich. Chcesz naprawdę atrakcyjnie spędzić czas w województwie lubuskim? Oglądanie zabytkowych obiektów Cię nudzi? Zwiedzanie Zielonej Góry możesz ograniczyć do… 1 obiektu.

Najciekawsze atrakcje poza centrum miasta

Przy Alei Wojska Polskiego 79 na terenie Zielonej Góry znajduje się obiekt z ogromnym szyldem PARK 79. Jest to miejsce prawdziwie magiczne, które łączy wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że rozrywka idzie tu w parze ze świetnym jedzeniem i odpoczynkiem. Odkryjesz tu wiele wymiarów wypoczynku, mając niebywałą okazję w każdej chwili łatwo wyruszyć do różnych części miasta, jeśli tylko najdzie Cię ochota zobaczyć ratuszową wieżę, stary rynek, ogród botaniczny, centrum przyrodnicze, czy muzeum etnograficzne. Marzy Ci się wycieczka rowerowa po okolicach Zielonej Góry? Też da się zrobić!

Bachus byłby dumny — ciekawe miejsca 2023!

Winobranie jest tylko raz w roku. Jednak zielonogórski przemysł winiarski ma wiele do zaoferowania również w inne pory roku. W końcu nie bez powodu jedną z atrakcji turystycznych w Zielonej Górze jest pomnik Bachusa — Boga Wina. Marzysz, aby spróbować trunku z okolicznych winnic? Chcesz poznać różnice między różnorodnymi winoroślami? Nasi znajomi w restauracji Wino i Grono mają dyspenser do wina na kieliszki. Każdego dnia możesz spróbować jednego z 16 różnych trunków. I to w takiej ilości, która Ci odpowiada!

Turystyczne zwiedzanie krainy relaksu

Nawet najlepsze trunki mogą czasem zmęczyć. 😉 Zanim pokażemy Ci największe atrakcje Zielonej Góry — lepiej się zrelaksuj. Gdzie zrobisz to najlepiej? W tym celu warto odwiedzić Fluo Wellness — wyjątkowe Spa, które przeniesie Cię w najwyższy wymiar wypoczynku. Kto odwiedził Zieloną Górę i szukał dobrego miejsca do relaksu ten wie, że tu dokona się prawdziwa przemiana. Przemiana ciała i ducha. Mieszkańcy miasta również bardzo chwalą sobie Fluo. A za co? M.in. za wyjątkowe masaże, 5 różnych saun, floating, jacuzzi i grotę solną. Jest tu co zwiedzić!

Wszystkie atrakcje Zielonej Góry są w Hadesie!

Jednak po prawdziwą rozrywkę schodzi się do Podziemi! Wszystkie atrakcje w Zielonej Górze mogą się schować przy tym miejscu. Po przekroczeniu progu przywitają Cię tablice do darta. Uważaj! Rzutki potrafią lecieć bardzo szybko! Przejdź dalej, by zobaczyć naszą wspaniałą ekspozycję różnorodnych alkoholi. Poza standardowymi pozycjami, na pewno namówimy Cię na spróbowanie wyjątkowych mieszanek z naszej autorskiej karty — Rock Times In Hades. Aż zgłodnieliśmy! Też masz ochotę na burgera, burito lub złociste skrzydełka? Koniecznie spróbuj naszych specjalności!
Jednak to jeszcze nie koniec! W naszym pubie rozbrzmiewa dobra, rockowa muza. Tu nie ma przebacz! Możesz do niej potupać na parkiecie lub wygrać w bowling, pokonując wszystkich swoich znajomych. Uda Ci się zdobyć maksymalne 300 punktów? A może na sport wolisz sobie tylko popatrzeć? Idealnie nadadzą się do tego nasze ogromniaste telewizory! Czy Zielona Góra to miasto rozgrywek? Niekoniecznie. Dlatego u nas transmisje z największych boisk na świecie. Do tego piwko i nachosy — czy może być piękniejszy wieczór?

Dla tych, co lubią wiedzieć więcej…

Interesuje Cię dobra zabawa tak bardzo, że aż chcesz o niej więcej poczytać? Wbijaj na naszego bloga:

Led Zeppelin

Led Zeppelin to brytyjski zespół rockowy, który zdominował scenę muzyczną lat 70. Ich potężne brzmienie, oparte na ciężkich riffach gitarowych i epickich kompozycjach, w połączeniu z mistycznymi tekstami, zdefiniowało gatunek hard rocka.

Czytaj więcej...

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.
[activecampaign]