W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.

KOKTAJLE

PUB & BOWLING

HADES

CIĄGLE TYLKO LUFA I PIWO?

Na domówkach szału nie ma. Każdy przynosi, co miał pod ręką i jedyne, co możecie, to sklecić z tego Kociołek Panoramixa. Jeśli jesteście ekipą o bardziej zróżnicowanych i wysublimowanych gustach, pewnie pójdziecie na miasto. Jasne, czy ciemne? A dla Dziewczyn to Modżajto… Ewentualnie Sex on the Beach (he, he).
Bądź z nami szczery: nie znudziło Ci się to?
Jakiś czas temu popatrzyliśmy na to, co najczęściej u nas pijecie. Przejrzeliśmy butelki i paragony, by nie polegać tylko na naszej dziurawej pamięci i wiesz co?
Piwo, gin, whisky, wóda, piwo, gin, whisky, wóda…
Widziałeś kiedyś nasz bar? Ile my tam mamy różnych butelek i karafek? Ze 100? 200? Nawet nie można tego policzyć! Naprawdę chcesz ograniczać smakowanie życia do… 4 smaków?

Hades podgrzewa kocioł!

Tak dłużej być nie może! – pomyśleliśmy. Zamknęliśmy się w Hadesie na 4 spusty. Stwierdziliśmy, że nie wyjdziemy z naszych podziemi, dopóki nie wymyślimy sposobu, aby pokazać Wam, że można się bawić inaczej. I to inaczej za każdym razem! Myśleliśmy nad losowaniem drinków na kole ruletki albo rzucaniem do dartowej tarczy z zawiązanymi oczami, by każdy ustrzelił zaskakujące alko na ten wieczór… Ale to wszystko nie było to… Wreszcie, po wielu dniach w zamknięciu, godzinach rozkmin, gdy już prawie straż pożarna chciała nas wyciągać z Hadesu… wymyśliliśmy. Wpadliśmy na genialny pomysł:
Pantera – COWBOYS FROM HELL
Iron Maiden – FEAR OF THE DARK
Aerosmith – GET A GRIP
AUTORSKA KARTA KOKTAJLI
Zaświeciły nam się oczy. W końcu na twarzy Szymona pojawił się cień uśmiechu. Wiedzieliśmy już, co robić. Od tamtej pory stworzyliśmy dla Was 46 różnych, unikalnych, kompletnie autorskich koktajli alkoholowych. To znaczy takich, które możesz dostać tylko w Hadesie. Bo tylko my znamy tajemną recepturę. Jak dotąd wykorzystaliśmy 91 rodzajów alkoholu. Więc jeszcze dużo butelek do odkrycia jest przed nami. Tymczasem…

Panowie, tu jest chyba zbyt luksusowo…

Popatrzyłeś na nasze wyrąbane koktajle i wydaje Ci się, że to miejsce jest na Ciebie zbyt Ą-Ę-te?
Teraz powiedz nam: w jakim luksusowym miejscu obejrzysz sobie meczyk, zajadając nachosy, zagrasz w kręgle, cykniesz partyjkę w darta i posłuchasz Metalliki? I to wszystko na raz?
W Hadesie możesz świętować zaliczonego kolosa, swój wieczór kawalerski lub panieński, imieniny kota, czy rozstanie z dziewczyną (cóż, bywa). Na każdą z tych okazji znajdzie się najbardziej odpowiedni alkohol i nuta w głośniku.
To Ty wybierasz, jak chcesz się dzisiaj bawić w Hadesie!
BAR Z %%
Do nas możesz przyjść z kumplami. Zabrać tu najlepsze dziewczyny. A nawet zjawić się samemu… Wiadomo, jak jest. Z każdym pogadamy i zaproponujemy alko, które najlepiej do Ciebie pasuje.
Głodny? Nie musisz dwa razy powtarzać! Mamy coś na ząb. Burger, burrito, a może piekielnie smaczne skrzydełka? Nie oderwiesz się od naszych przekąsek!
Nasze koło rozkoszy wzywa!
No ale dobra, nam możesz nie wierzyć. Może jesteśmy trochę stronniczy…
Marianna Drzewiecka
Marianna Drzewiecka
2023-07-17
Bardzo dobre autorskie drinki, i wyśmienita obsługa, polecam.
Szymon
Szymon
2023-07-15
Wspaniały lokal, dobra muzyka, klimat i wybór trunków. Obsługa również bardzo uprzejma Polecam każdemu
Panna Margotka
Panna Margotka
2023-07-07
Duży plus za dobrą rockową nutę w głośnikach. Fajna atmosfera, pyszne drinki. Polecam 🙂
Piotr Świetlik
Piotr Świetlik
2023-06-20
Dużo torów z fajnym system liczącym punkty co jest plusem. Na miejscu jest również bar z miłą i kompetentną obsługą. Duży wybór różnego rodzaju napojów.
Kacper Kuczak (Shejdzi)
Kacper Kuczak (Shejdzi)
2023-05-27
Bardzo przyjemne miejsce do spotkań, mili i profesjonalni barmani, bardzo dobre drinki i dużo torów do kręgli z wygodnymi kanapami. Polecam!
Imię Nazwisko
Imię Nazwisko
2023-05-24
Kręgielnia technologicznie z najlepszymi rozwiązaniami światowego potentata. Za rozrywkę wysokiej jakości trzeba odpowiednio zapłacić, co już teraz nie jest tak mocno odczuwalne, ponieważ u konkurencji ceny są już prawie takie same.
Magdalena Sawoch
Magdalena Sawoch
2023-05-20
Super miejsce, fajny klimat, smaczne drinki i miła obsługa. Zdecydowanie polecam 😊

Co się stanie, jeśli nie spróbujesz naszych koktajli?

Możesz znowu wybrać domówkę lub pójść gdzieś indziej, by napić się piwa, czy typowego drina. Tak standardowo, jak zawsze i… spoko. Nam nic do tego.
Może jednak zainteresuje Cię fakt, że nasza wyjątkowa karta koktajli ciągle się zmienia. Bo wiesz, my nie lubimy nudy. Kręci nas NOWE. Tu coś dodamy, tam odejmiemy, inaczej pokolorujemy. Zdarza się, że tworzymy wyjątkowe koktajle „na gorąco”, pod wpływem chwili – tylko na ten 1 wieczór. Chcesz, aby ominęła Cię okazja poznania oryginalnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych smaków? Lepiej biegnij szybko, bo Twojego drinka wpije ktoś inny!

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.