Koktajle - Hades
W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.

KOKTAJLE

PUB & BOWLING

HADES

BRAK POWTARZALNOŚCI

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, gdzie każdy wieczór w pubie czy barze wydaje się być kopią poprzedniego? Gdzie lista drinków jest tak przewidywalna, że możesz zamówić bez patrzenia na menu? Znamy ten ból. W Hadesie zdaliśmy sobie sprawę, że świat nocnej zabawy woła o odmianę – o coś więcej niż tylko kolejną rundę standardowych koktajli.
Nasze drinki to mistrzostwo w każdej kropli – są najlepsze, bo rozumiemy, jak ważna jest jakość, smak i różnorodność.

HADES ODKRYWA NOWY WYMIAR NOCNEJ ZABAWY!

„Tak dłużej być nie może!” – pomyśleliśmy. Zamknęliśmy się w Hadesie na cztery spusty, z zamiarem wyjścia z naszych podziemi dopiero po znalezieniu sposobu na odmianę. Po wielu dniach, kiedy już myśleliśmy, że nasze poszukiwania są daremne, wpadliśmy na genialny pomysł. W Hadesie stworzyliśmy coś wyjątkowego – autorską kartę koktajli, której nie znajdziesz nigdzie indziej.
Pantera – COWBOYS FROM HELL
Iron Maiden – FEAR OF THE DARK
Aerosmith – GET A GRIP
AUTORSKA KARTA KOKTAJLI
To sztuka barmańska w najczystszej postaci. Nasze drinki to mistrzostwo w każdej kropli – są najlepsze, bo rozumiemy, jak ważna jest jakość, smak i różnorodność. Każdy składnik jest starannie dobierany, proporcje są dopracowane do perfekcji, a wygląd prosi o zdjęcie.

Nasze autorskie koktajle to więcej niż alkohol – to obietnica niezapomnianej nocy w miejscu, gdzie jakość i wykwintność smaków stoją na pierwszym miejscu. Tylko my znamy tajemną recepturę.

ZBYT LUKSUSOWO?

W Hadesie nie ma miejsca na elitarność – nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto pragnie doświadczyć zabawy nie z tej ziemi. Nie wierzysz? To powiedz nam: w jakim luksusowym miejscu obejrzysz sobie meczyk, zagrasz w kręgle, cykniesz partyjkę w darta i posłuchasz najlepszej muzyki? I to wszystko na raz?
To Ty wybierasz, jak chcesz się dzisiaj bawić w Hadesie!
BAR Z %%
Sztuka nie cierpi kompromisów, a że my z imprezowania co wieczór robimy sztukę, to nie poszliśmy na żaden kompromis. Także w kwestii ilości oferowanych sposób zabawy. Nasze koło nieziemskich rozkoszy wzywa.

a

a

Dart

Zagrasz u nas w darta na profesjonalnych tarczach.

Poker

Wynajmiesz u nas stół do pokera. Możemy też zorganizować profesjonalnego krupiera.

Ruletka

Wynajmiesz u nas stół do ruletki. Możemy też zorganizować profesjonalnego krupiera.

Alkohole z Całego Świata

W Hadesie czeka na Ciebie wybór butelek ze wszystkich zakątków świata.

Imprezy Zorganizowane

Zorganizuj swoją imprezę w Hadesie. Gwarantujemy, że jeżeli nie przesadzicie z alkoholem, to nigdy nie zapomnicie tego wieczoru.

Rura do Pole Dance

Na grubsze imprezy przygotowaliśmy miejsce, w którym tancerka może zatańczyć pole dance.
Marianna Drzewiecka
Marianna Drzewiecka
2023-07-17
Bardzo dobre autorskie drinki, i wyśmienita obsługa, polecam.
Szymon
Szymon
2023-07-15
Wspaniały lokal, dobra muzyka, klimat i wybór trunków. Obsługa również bardzo uprzejma Polecam każdemu
Panna Margotka
Panna Margotka
2023-07-07
Duży plus za dobrą rockową nutę w głośnikach. Fajna atmosfera, pyszne drinki. Polecam 🙂
Piotr Świetlik
Piotr Świetlik
2023-06-20
Dużo torów z fajnym system liczącym punkty co jest plusem. Na miejscu jest również bar z miłą i kompetentną obsługą. Duży wybór różnego rodzaju napojów.
Kacper Kuczak (Shejdzi)
Kacper Kuczak (Shejdzi)
2023-05-27
Bardzo przyjemne miejsce do spotkań, mili i profesjonalni barmani, bardzo dobre drinki i dużo torów do kręgli z wygodnymi kanapami. Polecam!
Imię Nazwisko
Imię Nazwisko
2023-05-24
Kręgielnia technologicznie z najlepszymi rozwiązaniami światowego potentata. Za rozrywkę wysokiej jakości trzeba odpowiednio zapłacić, co już teraz nie jest tak mocno odczuwalne, ponieważ u konkurencji ceny są już prawie takie same.
Magdalena Sawoch
Magdalena Sawoch
2023-05-20
Super miejsce, fajny klimat, smaczne drinki i miła obsługa. Zdecydowanie polecam 😊

Co się stanie, jeśli nie spróbujesz naszych koktajli?

Możesz znowu wybrać domówkę lub pójść gdzieś indziej, by napić się piwa, czy typowego drina. Tak standardowo, jak zawsze i… spoko. Nam nic do tego.
Ale zanim zdecydujesz się na tę bezpieczną opcję, pomyśl o tym, co stracisz. W Hades Sport pub & bowling mamy coś unikalnego – koktajle, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Każdy z nich to dzieło sztuki, starannie skomponowane przez najlepszych barmanów.
W samej Zielonej Górze jest może jeden spot, który serwuje koktajle na podobnie wysokim poziomie. A potem? Najbliższe to może w Berlinie, Poznaniu albo Wrocławiu.

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.
[activecampaign]