Co podarował gościom lubuski festiwal whisky i alkoholi mocnych — edycja 2023? Rum, gin, wódka... i wiele więcej! - Hades
W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.

BLOG

PUB & BOWLING

HADES

Co podarował gościom lubuski festiwal whisky i alkoholi mocnych — edycja 2023? Rum, gin, wódka... i wiele więcej!

Dokładnie 27 maja 2023 r. odbyła się druga edycja lubuskiego festiwalu whisky oraz alkoholi mocnych! Po raz kolejny zawitała też do Hadesu, czyli waszego ulubionego pubu i bowling clubu w Zielonej Górze! Co przygotowali organizatorzy dla prawdziwych twardzieli?

Lubuski festiwal whisky i alkoholi mocnych lepszy niż winobranie!

Winobranie to najsłynniejsza impreza w Zielonej Górze. Jej tradycja sięga już wielu lat. Do miana najlepszej imprezy tego typu w mieście pretenduje jednak degustacja whisky oraz innych alkoholi mocnych, podczas której można spróbować wielu gatunków trunków wysokoprocentowych. (Choć wiadomo, że jako wielbiciele nieco mocniejszych wrażeń będziemy tu nieco stronniczy 🙂 ).

Trunki dla prawdziwych twardzieli!

Festiwal w Zielonej Górze to impreza dla prawdziwych pasjonatów alkoholi, podczas których jest okazja, aby spróbować kilkudziesięciu różnych trunków. Można wśród nich było znaleźć m.in. wódki, whisky, rumy, tequilę czy gin. Wspaniała sposobność do spróbowania wyjątkowych alkoholi pod względem mocy, nut smakowych, czy… ich wieku. (One się nie obrażą, gdy zapytasz, ile mają lat). Rumy i rzemieślnicze wódki oraz likiery pochodziły z różnych regionów Polski i świata. Niezależne destylarnie wykorzystują składniki dostępne w ich najbliższej okolicy, by tworzyć unikalne trunki właśnie na takie wydarzenia.

Gdzie odbędą się lubuski festiwal whisky edycja 2023? GrapeTown Hotel!

Od godziny 12:00 do 22:00 (27 maja 2023 roku) wielbiciele mocnych trunków mogli skosztować propozycji wystawców. Festiwal ponownie zagościł we wnętrzach zielonogórskiego Grape Town Hotel. Jest to miejsce, które dysponuje ogromną powierzchnią aż 1000 metrów kwadratowych. Idealnie ugościło wystawców wszystkich marek. Część z nich zawitała również do podziemi hotelu, czyli Hades Sport pub & bowling.

Zielona góra, rzemieślniczy gin i dawka historii

Targi alkoholi to jednak nie tylko degustacje. To także szansa na poszerzenie swoich horyzontów oraz zdobywanie nowych informacji. Była więc też okazja na nawiązanie nowych znajomości. To wszystko zagwarantowały rozmowy z Brand Ambasadorami marek, którzy wspaniale opowiadali o tym, co można znaleźć na ich stoiskach. Ponadto można było liczyć na wyjątkowe prelekcje Masterclass oraz strefę „Comfort & Chill” – w sam raz na pogadanki o trunkach.

Rum na ziemi lubuskiej w wymiarze premium

Lubisz wydarzenia elitarne? To dla takich osób jak Ty dedykowane były degustacje zamknięte. W każdej z nich wzięło udział ok. 20 osób. Jesteś ciekaw, jak przebiega taka degustacja? Przeprowadzał ją Brand Ambasador jednej marki. Zaprezentował alkohole, których uczestniczy próbowali. Była też szansa na rozmowę z ekspertem i zadanie mu wszystkich nurtujących Cię pytań (dotyczących alkoholu, oczywiście).
Pomyślałeś sobie “kurczę, szkoda, że mnie tam nie było”? Nic straconego! Szykuj się, bo za rok kolejny Festiwal Whisky i Alkoholi Mocnych w Zielonej Górze. Do tego czasu zapraszamy Cię do Hadesu. Nasza autorska karta koktajli na pewno poruszy Twoje podniebienie. ];->

Dla tych, co lubią wiedzieć więcej…

Interesuje Cię dobra zabawa tak bardzo, że aż chcesz o niej więcej poczytać? Wbijaj na naszego bloga:

Jimi Hendrix

Jimi Hendrix, ikona gitarowego rocka, zrewolucjonizował sposób grania na gitarze elektrycznej. Jego ekspresyjne solo, innowacyjne techniki i niezapomniane występy na żywo, takie jak na festiwalu w Woodstock, uczyniły go legendą muzyki.

Czytaj więcej...

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.
[activecampaign]