Kręgle - Hades
W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.
Oglądaj wydarzenia sportowe w Hadesie – dowiedz się więcej

KRĘGLE

PUB & BOWLING

HADES

Jedna z najnowocześniejszych kręgielni w Europie. Spędź czas ze znajomymi w niepowtarzalnym klimacie Hadesu.

Czy Ty też się z tym spotkałeś?

Wcale nie musi tak być.

Wielu naszych gości przychodzi do nas z podobnymi problemami, a my staramy się wychodzić im naprzeciw. W Hadesie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i to w piekielnie dobrym klimacie.
Oto czego możesz się spodziewać!

Zagraj w kręgle na jednej z najnowocześniejszych kręgielni w Europie

Hades to nie tylko pub, to również piekielnie dobra kręgielnia. I to nie byle jaka! Stworzyliśmy miejsce dla wszystkich osób, które lubią niepowtarzalny klimat i masę dodatkowych atrakcji. To miejsce idealne dla znajomych jak i dla rodzin, które chcą mile spędzić czas i się nie nudzić.
NOWOCZESNA KRĘGIELNIA
Nie znajdziesz zbyt wielu takich torów, nawet w całej Europie. Kręgielnia w Hadesie to absolutny TOP, a Ty możesz na niej zagrać. Podwójna komora ładowania oraz dwukrotnie szybsza zmiana kręgli pozwalają na zwiększenie liczby gier w krótszym czasie. Ponadto maszyna do smarowania torów przyczynia się do celniejszych rzutów, co wpływa na rozwijanie swojego warsztatu.
LUŹNE PODEJŚCIE I PRZYJAZNA ATMOSFERA
Nie ma nic gorszego, niż chłodne i pozbawione emocji rozmowy… to nie u nas! Nasi barmani od razu przywitają Cię szerokim uśmiechem, chętnie zbiją pionę i porozmawiają z Tobą. To ludzie szerokich zainteresowań, których łączy jedna pasja – bycie najlepszymi barmanami w całej Zielonej Górze!
AUTORSKA KARTA KOKTAJLI
Dzięki naszym autorskim koktajlom spróbujesz oryginalnych połączeń smaków, które zaskoczą i zachwycą Twoje podniebienie. Każdy koktajl utrzymany jest w autorskim rockowym klimacie, co dodatkowo podkreśla jego niepowtarzalny charakter. To świetna opcja dla osób poszukujących niecodziennych wrażeń i chcących zasmakować czegoś nowego i wyjątkowego.
PROSTY SYSTEM REZERWACYJNY
Nie musisz martwić się o wiecznie zajęty telefon i brak terminów. Posiadamy system, w którym zrobisz wszystko od ręki.
MUZYKA
W Hadesie “uraczymy Cię” muzyką wpadającą w ucho i sprawiającą, że spotkanie ze znajomymi będzie jeszcze przyjemniejsze! Dobra muzyka rockowa umila czas spędzony w gronie znajomych i podczas całego, długiego wieczoru!
WYSTRÓJ Z PIEKŁA RODEM
Wnętrze Hadesu zaniesie Cię prosto do świata pełnego rozrywki, gdzie nuda nie istnieje. Rockowy klimat spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym! Nawet jeśli nie jesteś fanem rocka – elementy w tym stylu idealnie podkreślają charakter całego miejsca.

KRĘGLE (MAKSYMALNIE 6 OSÓB NA TOR)

KRĘGLE - IMPREZY ZORGANIZOWANE

(maksymalnie 6 osób na tor)

Kręgielnia dla najbardziej wymagających graczy!

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych kręgielni w Europie. Dzięki temu możesz zagrać w bardziej efektywny sposób, a wrażenia będą zupełnie inne niż w przypadku tradycyjnych torów do kręgli.
Podwójna komora ładowania oraz dwukrotnie szybsza zmiana kręgli pozwalają na zwiększenie liczby gier w krótszym czasie.
Maszyna do smarowania torów przyczynia się do celniejszych rzutów, co wpływa na rozwijanie swoich umiejętności, dzięki czemu gra staje się łatwiejsza.
Niesamowity klimat, który znacząco poprawi odczucia z gry i pozwoli Ci spędzić świetny czas w gronie znajomych!
PRZEKĄSKI
Żadne dobre wyjście nie może się odbyć bez dobrego jedzenia. W Hadesie zdecydowanie nie musisz się o to martwić. Możesz spróbować wielu dostępnych przekąsek, które wzbogacą Twój czas i będą idealnym dodatkiem.

Atrakcje dla osób, w każdym wieku

U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze się bawić! Kręgle, najlepsze przekąski, koktajle i dużo dobrej rockowej muzyki. Hades to miejsce dla osób w każdym wieku, które chcą spędzić czas w niepowtarzalnym klimacie. Dostępność band, ramp ułatwiających rzuty oraz zjeżdżalni do kuli dla dzieci zapewniają rozrywkę dla każdej grupy wiekowej.
Wygląd z piekła rodem. Zobacz, jak wygląda Hades!

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Jedna z najnowocześniejszych kręgielni w Europie – gwarantujemy, że na takich torach jeszcze nie grałeś. Nasza kręgielnia, wyposażona jest w wiele nowoczesnych funkcji. Podwójna komora ładowania oraz dwukrotnie szybsza zmiana kręgli pozwalają na zwiększenie liczby gier w krótszym czasie i stosowanie różnych technik gry.
STWORZYLIŚMY KOKTAJLE SPECJALNIE DLA CIEBIE
Jeżeli nie znajdziesz swojego smaku w karcie, zrobimy Ci dedykowany koktajl. Dzięki temu masz pewność, że będziemy w stanie zaspokoić Twoje indywidualne preferencje smakowe. Dajemy gwarancję, że koktajl będzie ci smakował. Jeżeli nie - poprawimy go lub zamienimy na nowy. Jeśli nie lubisz eksperymentować, zrobimy Ci klasyka, na jakiego masz ochotę.
SMACZNE PRZEKĄSKI
Bardzo ważny element w Hadesie. Wiemy, czego potrzebujesz, aby spędzić czas w smacznym klimacie!
PRAWDZIWA SWOBODNA ATMOSFERA
W naszym pubie każdy poczuję się mega swobodnie! Dbamy o to, aby panowała w nim luźna i przyjazna atmosfera — bez zbędnej spiny. Właśnie dlatego nie musisz się obawiać o klimat waszej imprezy.
AUTORSKIE PÓŁPRODUKTY
Korzystamy ze swoich autorskich półproduktów. Sami robimy syropy, nalewki, infuzje, pianki czy espumy. Z racji tego, że składniki są naturalne, przekłada się to na lepszą jakość i smak koktajli. Dodatkowo większość półproduktów jest robiona na miejscu, co zwiększa ich świeżość.
FAQ
1. Jakie są godziny otwarcia?
Szczegółowe informacje odnośnie do godzin otwarcia znajdziesz TUTAJ.
2. Czym jest HADES?

Hades to pub, który jest po prostu wyjątkowy! Serio, kiedy do nas wpadniesz, poczujesz się jak w domu (bo przecież każdy z nas posiada kręgielnie i bar u siebie). W środku możesz się spodziewać mega luźnej atmosfery, a zarazem profesjonalnego podejścia naszej obsługi. Wszystko po to, aby zapewnić naszym gościom, niezapomniane wrażenia!

3. Jakie są ceny open baru podczas imprez zorganizowanych?
Ceny możesz sprawdzić TUTAJ.
4. Jak mogę się z wami skontaktować i dokonać rezerwacji?
Możesz skorzystać z poniższej sekcji rezerwacji albo odezwać się do nas mailowo na: biuro@hadespub.pl.
5. Czy mogę anulować swoją rezerwację lub przełożyć ją na inny termin?
Do 7 dni przed terminem — otrzymasz od nas równowartość w formie vouchera do wykorzystania na wszystkie usługi obiektu Park79. Poniżej 7 dni przed terminem — nie przysługuje zwrot zadatku.
6. Czy mogę zorganizować u Was imprezę firmową?
Tak. Więcej informacji znajdziesz w specjalnej ofercie, klikając TUTAJ.
Zarezerwuj tor dla siebie w Hades Sport pub & bowling
Kliknij poniższy przycisk, aby wybrać pasujący dla Termin!