W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.

BLOG

PUB & BOWLING

HADES

Rozrywka dla całej rodziny: Topowe kręgielnie, które warto odwiedzić

Chyba każdy choć raz słyszał o Brooklyn Bowl, jednej z najbardziej znanych kręgielni na całym świecie. Świetna muzyka, przepyszne jedzenie i, co najważniejsze, zadbane tory bowlingowe. Jak się jednak okazuje — wcale nie trzeba uciekać myślami aż do Nowego Jorku. U nas, w Polsce, też jest mnóstwo wspaniałych kręgielni. Niektóre z nich są klasyczne i przeznaczone raczej dla profesjonalistów, a inne — luźne i z nastawieniem na dobrą zabawę. A czym odznacza się Hades, kręgielnia z piekła rodem?

Na to zwróć uwagę przy wyborze kręgielni

Nie chcemy wypowiadać się w imieniu innych klubów bowlingowych, dlatego wszystko ocenimy naszym własnym okiem. Przy wyborze swojej topowej kręgielni koniecznie zwróć uwagę na:
Lokalizację. Tutaj nie ma reguły: znamy świetnie kluby bowlingowe zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Nasze własne piekielne wrota mieszczą się przy Alei Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze. To spokojna okolica, choć położona niedaleko od centrum. Naszym zdaniem balans idealny!
Atmosferę. Niektóre kręgielnie celują w poważny i profesjonalny klimat, a inne wręcz przeciwnie — w szalone neony i luźny personel. Hades zdecydowanie zalicza się do tej drugiej grupy! Energiczna muzyka rockowa nigdy nie przestaje u nas grać, a taniec kolorowych świateł zachęca do wkroczenia na parkiet.
Dodatkowe atrakcje. W naszych rozgrzanych podziemiach jest ich całe mnóstwo! Oprócz 8 nowoczesnych torów bowlingowych znajdziesz u nas pub sportowy, bar z koktajlami oraz kasyno. A wracając jeszcze na chwilę do kręgli: zagrasz nie tylko w ich klasyczną odsłonę, ale też w mnóstwo zabawnych mini gier.
Szukasz klubu rozrywkowego pełnego gorących wrażeń i emocji? Znajdź logo trójgłowego Cerbera! Czekamy na Ciebie nie tylko w weekendy — jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu. Będzie ostro!

Czy kręgielnia to rozrywka dla całej rodziny?

Hades na pierwszy rzut oka może wydawać się hardkorowym miejscem, które warto odwiedzić tylko z paczką znajomych. To nieprawda — świetnie bawią się u nas także rodzice z dziećmi! Oto kilka powodów dlaczego:
Uproszczenia do gry. Zasady kręgli są banalnie proste, jednak rzucenie kulą wymaga już nieco siły. Specjalnie dla najmłodszych mamy przygotowane bandy pomocnicze (kula nie wypadnie z toru), a nawet zjeżdżalnie dla kul. A co do naszego piekielnego personelu — to złudna nazwa, tak naprawdę mają anielską cierpliwość!
Organizacja urodzin. Kręgle, przekąski, autorskie zaproszenia dla gości i dyplomy uczestnictwa. Czy możesz sobie wyobrazić lepszą imprezę dla swojej pociechy? Gwarantujemy, że wzniesiony toast szampana (oczywiście Piccolo!) będzie niezapomnianym przeżyciem, a Twoje dziecko będzie chciało wrócić do nas za rok. I za kolejny rok.
Kompleksowa okolica. Nadszedł czas na gratkę dla rodziców. Zdążyłeś już wyszaleć się na imprezach za swoich młodzieńczych lat? Teraz bardziej cenisz sobie relaks i odpoczynek? Po wizycie na kręgielni możesz udać się do ośrodka SPA lub luksusowej restauracji na tym samym terenie. W kompleksowym Parku 79 każdy znajdzie coś dla siebie!
Jak widzisz — każdy człowiek może udać się do Hadesu. Już teraz dzwoń więc do znajomych, rodziny czy swojej drugiej połówki i zarezerwuj swoje miejsce w najbardziej rozrywkowym miejscu w Zielonej Górze! Do zobaczenia w rozgrzanych podziemiach!

Dla tych, co lubią wiedzieć więcej…

Interesuje Cię dobra zabawa tak bardzo, że aż chcesz o niej więcej poczytać? Wbijaj na naszego bloga:

Metallica

Metallica, pionierzy thrash metalu, zasłynęli z szybkich temp, skomplikowanych kompozycji i agresywnych tekstów. Od swojego debiutu w latach 80. nieustannie ewoluują, zachowując status ikon metalu.

Czytaj więcej...

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.