Kręgle na weekend: Najlepsze miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi - Hades
W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.

BLOG

PUB & BOWLING

HADES

Kręgle na weekend: Najlepsze miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi

Piątek, piąteczek, piątunio! W końcu nadeszła ulubiona część tygodnia wszystkich potworów z podziemi, czyli weekend! Doszły nas jednak słuchy, że nie wiesz, co zrobić ze swoimi dwoma dniami wolnymi. Cóż, masz dwie opcje: albo siedzisz w domu i wpatrujesz się przez cały dzień w telewizor, albo zwołujesz swoją ekipę i wspólnie idziecie podbijać tory bowlingowe. To jak, co brzmi bardziej ekscytująco?

Kręgle z przyjaciółmi — dlaczego to świetny pomysł?

Zacznijmy od tego, że “nieważne co, ważne z kim!”. Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że z przyjaciółmi to nawet wspólne nudzenie się może być zabawne.

Zastąpmy jednak nudę ekscytującymi kręglami, a otrzymamy przepis na wystrzałowy wieczór!

Bo tak się składa, że kręgle są po prostu świetne. To gra idealna dla znajomych, rodziny czy nawet zakochanych amorów.
Nie ma nic lepszego od zdrowej rywalizacji
Kręgle to sport. Sport to zdrowie. Zdrowie to świetny humor. Werdykt jest prosty: kręgle = świetny humor!
Wspólna gra może wprowadzić element zdrowej konkurencji między Tobą a Twoimi przyjaciółmi. Pamiętasz te czasy, gdy w szkole na WFie grało się w siatkówkę lub nogę? To zawsze była miła odskocznia od rzeczywistości i sposób na przyjazną rywalizację. Podobnie jest z kręglami.
Nie zapominaj też, że aktywność fizyczna dobrze wpływa na zdrowie. Czy można wymagać czegoś więcej od wspólnej zabawy? U nas, w rozgrzanych podziemiach, nie znamy lepszego sposobu na wolny czas!

Kręgle to gra dla każdego, silnego i słabego

No dobra. Nie każdemu z was siatkówka czy noga musi koniecznie kojarzyć się z czymś przyjemnym. W sumie to sami nie potrafimy w nie grać. Wolimy kibicować!
Ale z kręglami jest totalnie inaczej. Tutaj siła fizyczna i zwinność spada na dalszy plan. Nie ważne, czy jesteś krajowym mistrzem atletyki, czy też ze sportem nie masz zbyt wiele wspólnego — kręgle wszystkim sprawiają tyle samo frajdy!
Kule o różnych rozmiarach i wagach. Multum ułatwień. Banalne zasady gry. To wszystko sprawia, że w kręgle grają dzieci, dorośli, emeryci, sportowcy, mężczyźni, kobiety… wszyscy!

PS. W końcu ten “sportowy świr” z waszej ekipy będzie walczył z wami jak równy z równym!

To po prostu kupa śmiechu i dobrej zabawy

Mimo że kręgle to w teorii sport i rywalizacja — to w praktyce przede wszystkim świetna rozrywka!
Kręgle to raczej niszowe zajęcie. Założymy się, że nikt z waszej ekipy nie ćwiczy tej dyscypliny. A wielu z was pewnie będzie trzymało kulę po raz pierwszy od kilku lat. Dzięki temu na torze bowlingowym nie będzie spiny, a zamiast tego… sporo śmiechu. Choćby z waszych nietrafionych pchnięć kulą.
Ktoś z was może mieć bekową technikę rzutu. A ktoś inny może “trafić” 5 missów z rzędu. Śmiechu na pewno będzie co niemiara, a to przecież podstawa dobrej zabawy!

Co zaplanować na weekend oprócz kręgli — alkohol?

To fakt, weekend wielu osobom kojarzy się głównie z libacją alkoholową. Cóż, taki mamy klimat.
U nas, w podziemiu, też lubimy sobie czasem wypić. Jednak nasze usta nieskalane są niskiej jakości trunkami. Zamiast tego profesjonalni barmani serwują nam piekielnie smaczne koktajle z najwyższej półki.
No ale dobrze, nie samym alkoholem diabeł żyje.
Dodatkowe aktywności: dart, poker, ruletka
Lubicie klimaty rodem z “Casino Royale”? Jeśli tak — to świetnie! A jeśli nie — to nic nie szkodzi.
W Hadesie zagracie w wymagającego cela darta, stalowych nerwów pokera lub ogromnego szczęścia ruletki. Waszym zmaganiom może towarzyszyć prawdziwy krupier z krwi i kości, który tylko będzie czyhał na potknięcie któregoś z was.
Dodatkowe miejsca: restauracja, hotel
Nieopodal Hadesu znajdziecie też kunsztowną restaurację i czterogwiazdkowy hotel. Cóż, jest jeszcze SPA, ale to propozycja raczej dla naszych damskich odbiorców. Tak czy inaczej: atrakcji jest całe mnóstwo. Może okazać się, że jeden weekend (nawet ten długi) to za mało, żeby uświadczyć pełni potencjału Parku 79.

Hades — weekend z przyjaciółmi w Zielonej Górze

Jeden dzień weekendu? Wszystkie trzy? A może cały tydzień grupowego urlopu?
Hades to miejsce pełne atrakcji, które zadowoli nawet Twoich przyjaciół-domatorów. Wspólnie zarezerwujcie sobie wolny czas i odwiedźcie najmroczniejsze zakamarki podziemi.
Do zobaczenia!

Dla tych, co lubią wiedzieć więcej…

Interesuje Cię dobra zabawa tak bardzo, że aż chcesz o niej więcej poczytać? Wbijaj na naszego bloga:

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.
[activecampaign]