Rozrywka dla całej rodziny: Topowe kręgielnie, które warto odwiedzić - Hades
W piątki i soboty od godziny 18:00 nasz lokal jest dostępny wyłącznie dla Gości powyżej 18 roku życia.
Oglądaj wydarzenia sportowe w Hadesie – dowiedz się więcej

BLOG

PUB & BOWLING

HADES

Rozrywka dla całej rodziny: Topowe kręgielnie, które warto odwiedzić

Chyba każdy choć raz słyszał o Brooklyn Bowl, jednej z najbardziej znanych kręgielni na całym świecie. Świetna muzyka, przepyszne jedzenie i, co najważniejsze, zadbane tory bowlingowe. Jak się jednak okazuje — wcale nie trzeba uciekać myślami aż do Nowego Jorku. U nas, w Polsce, też jest mnóstwo wspaniałych kręgielni. Niektóre z nich są klasyczne i przeznaczone raczej dla profesjonalistów, a inne — luźne i z nastawieniem na dobrą zabawę. A czym odznacza się Hades, kręgielnia z piekła rodem?

Na to zwróć uwagę przy wyborze kręgielni

Nie chcemy wypowiadać się w imieniu innych klubów bowlingowych, dlatego wszystko ocenimy naszym własnym okiem. Przy wyborze swojej topowej kręgielni koniecznie zwróć uwagę na:
Lokalizację. Tutaj nie ma reguły: znamy świetnie kluby bowlingowe zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Nasze własne piekielne wrota mieszczą się przy Alei Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze. To spokojna okolica, choć położona niedaleko od centrum. Naszym zdaniem balans idealny!
Atmosferę. Niektóre kręgielnie celują w poważny i profesjonalny klimat, a inne wręcz przeciwnie — w szalone neony i luźny personel. Hades zdecydowanie zalicza się do tej drugiej grupy! Energiczna muzyka rockowa nigdy nie przestaje u nas grać, a taniec kolorowych świateł zachęca do wkroczenia na parkiet.
Dodatkowe atrakcje. W naszych rozgrzanych podziemiach jest ich całe mnóstwo! Oprócz 8 nowoczesnych torów bowlingowych znajdziesz u nas pub sportowy, bar z koktajlami oraz kasyno. A wracając jeszcze na chwilę do kręgli: zagrasz nie tylko w ich klasyczną odsłonę, ale też w mnóstwo zabawnych mini gier.
Szukasz klubu rozrywkowego pełnego gorących wrażeń i emocji? Znajdź logo trójgłowego Cerbera! Czekamy na Ciebie nie tylko w weekendy — jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu. Będzie ostro!

Czy kręgielnia to rozrywka dla całej rodziny?

Hades na pierwszy rzut oka może wydawać się hardkorowym miejscem, które warto odwiedzić tylko z paczką znajomych. To nieprawda — świetnie bawią się u nas także rodzice z dziećmi! Oto kilka powodów dlaczego:
Uproszczenia do gry. Zasady kręgli są banalnie proste, jednak rzucenie kulą wymaga już nieco siły. Specjalnie dla najmłodszych mamy przygotowane bandy pomocnicze (kula nie wypadnie z toru), a nawet zjeżdżalnie dla kul. A co do naszego piekielnego personelu — to złudna nazwa, tak naprawdę mają anielską cierpliwość!
Organizacja urodzin. Kręgle, przekąski, autorskie zaproszenia dla gości i dyplomy uczestnictwa. Czy możesz sobie wyobrazić lepszą imprezę dla swojej pociechy? Gwarantujemy, że wzniesiony toast szampana (oczywiście Piccolo!) będzie niezapomnianym przeżyciem, a Twoje dziecko będzie chciało wrócić do nas za rok. I za kolejny rok.
Kompleksowa okolica. Nadszedł czas na gratkę dla rodziców. Zdążyłeś już wyszaleć się na imprezach za swoich młodzieńczych lat? Teraz bardziej cenisz sobie relaks i odpoczynek? Po wizycie na kręgielni możesz udać się do ośrodka SPA lub luksusowej restauracji na tym samym terenie. W kompleksowym Parku 79 każdy znajdzie coś dla siebie!
Jak widzisz — każdy człowiek może udać się do Hadesu. Już teraz dzwoń więc do znajomych, rodziny czy swojej drugiej połówki i zarezerwuj swoje miejsce w najbardziej rozrywkowym miejscu w Zielonej Górze! Do zobaczenia w rozgrzanych podziemiach!

Dla tych, co lubią wiedzieć więcej…

Interesuje Cię dobra zabawa tak bardzo, że aż chcesz o niej więcej poczytać? Wbijaj na naszego bloga:

Co tydzień najlepsze przepisy na drinka oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych.

Dołącz do grupy kilkuset osób ceniących rozrywkę lub wydarzenia sportowe. W każdy piątek na dobry początek weekendu dostaniesz 1 ciekawą rolkę ze świata rozrywki lub sportu. Oprócz tego podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych oraz przepis na ekstra koktajl, który będziesz w stanie powtórzyć w domu.
[activecampaign]